Koszyk 0

Obsługa informatyczna firm Execo

Witamy na stronie spółki inżynierskiej „EXECO”. Zajmujemy się szeroko pojętą automatyką biurową. Mamy nadzieję, że po skorzystaniu z naszych usług, nazwa „EXECO” będzie dla Państwa synonimem profesjonalizmu, rzetelności, wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz terminowości wywiązywania się z podjętych zadań. Przygotowując naszą ofertę staraliśmy się usprawnić działanie Państwa firmy.

Oferowane przez nas rozwiązania pomagają

W naszej ofercie znajdują się m.in:

Nowe kserokopiarki czarno-białe i kolorowe firm Konica-Minolta, Canon, Olivetti, Toshiba
Kserokopiarki kolorowe poleasingowe Konica , Minolta, Ricoh, Canon
Kserokopiarki cz-b poleasingowe
Nowe i tanie centrale telefoniczne Slican i Panasonic wykorzystujące systemy taniej telefonii internetowej VOIP, dające niesamowite możliwoci nie tylko dla biur
Faksy: Panasonic, Canon
Drukarki: HP, Brother, Canon, OKI, Panasonic, Konica-Minolta, Lexmark
Materiały eksploatacyjne : Cartridge, Tonery, Tusze, Bębny (do drukarek i kserokopiarek laserowych kolorowych – najtańsze w Krakowie!)
Niszczarki: Kobra, Wallner, Sunwood, Dahle, HSM

„EXECO” zatrudnia dyplomowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem co pozwala na kompleksową obsługę całej gamy sprzętu biurowego oferowanego na rynku m.in. kserokopiarki, kopiarki, drukarki laserowe, niszczarki dokumentów, faksy, centrale telefoniczne, centrale alarmowe, alarmy, wideodomofony, laptopy itp.

Ciągle staramy się rozwijać i wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów, dlatego jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie, szczególnie krytyczne w ocenie naszego działania.

Miejscem prowadzenia naszej działalności jest głównie Kraków jednak dojeżdżamy również do innych miejscowości w regionie małopolskim np.: Nowy Targ, Myślenice, Tarnów, Miechów.

Nawiązaliśmy współpracę również z producentem zamienników do drukarek, kserokopiarek oraz faksów, dzięki temu możemy zaproponować jedne z najtańszych na rynku tusze i tonery z 24 miesięczną gwarancją.